Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

24 kwietnia, 2010

Problem z orgazmem pochwowym

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Przypuszcza się, że ponad połowa kobiet ma problemy z osiąganiem orgazmu pochwowego. Orgazm pochwowy wywoływany powinien być poprzez stymulację ścian pochwy od wewnątrz narządów rodnych kobiety. Czy można temu zaradzić?

Temat seksu jest w Polsce tematem tabu. Dlatego tym bardziej ciężko jest o tym mówić. Okazuje się, że kobiety które masturbują się, nie mają problemu z osiąganiem orgazmu. Otóż obcowanie z samą sobą pozwala kobiecie na poznanie swojego ciała i wyuczenie odbierania przyjemności. Wielu lekarzy popiera tezę, że onanizm kobiet pozytywnie wpływa na sferę erotyczną kobiet. Olbrzymią rolę odgrywa hit WV na europejskim rynku. Urządzenie można stosować wspólnie z partnerem, odbywając stosunek płciowy. Najpierw wprowadza się urządzenie jedną stroną do pochwy, skierowaną w kierunku punktu G, a drugą przyciska delikatnie do łechtaczki. Następnie mężczyna wprowadza członka do pochwy kobiety i… może tylko wyobrazić sobie co dzieje się dalej…

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

Brak odpowiedzi na "Problem z orgazmem pochwowym"

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja