Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

19 marca, 2010

Problemy z erekcją po 50

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Po pięćdziesiątce problemy z erekcją występują bardzo często. W zasadzie im mężczyzna jest starszy, wówczas zaczynają się pojawiać coraz częściej. Po około 50 roku życia szczególnie. Często następstwem braku wzwodu podczas stosunku są problemy i kłótnie w małżeństwie. Przeciętny mężczyzna uważa się jest jak jest, należy to tak zostawić. Ci mężczyźni, którzy tak uważają są w błędzie gdyż medycyna w obecnym czasie poszła znacznie do przodu i impotencję w większości przypadków można skutecznie leczyć. Badania pokazują, że nawet około połowa Polaków ma problemy z współżyciem seksualnym, z czego około 85% dotyczy ludzi po 50 roku życia. Często jeśli już erekcja nastąpi pojawia się przedwczesny wytrysk nasienia. Szybkiemu orgazmowi, wytryskowi spermy wbrew woli mężczyzny także można zaradzić. Warto zastanowić się na wizytą u lekarza, jednak dla osób które się wstydzą o tym powiedzieć, mogą zamówić tego typu produkty w sklepie internetowym. Są dostępne produkty farmaceutyczne na potencję, przedwczesny wytrysk, witalność seksualną, a także specjalne solidnie wykonane zaciski, tzw. pierścienie które skutecznie potrafią zatrzymać erekcję. Tylko 5% osób stosujących różne metody na impotencję nie da się pomóc. Ważne jest także aby w dojrzałym wieku zadbać o prostatę. Aby uzyskać więcej informacji na temat metod leczenia impotencji zapraszam na stronę.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

2 odpowiedzi na "Problemy z erekcją po 50"

1 | andrew

26. marzec 2010 o 20:31

Avatar

Mój wujek podobno używa takich specyfików i sobie je chwali.

2 | Waldemar

20. październik 2010 o 21:03

Avatar

Hmm powody moga byc rozne u mnie np przyczyna bylo chrapanie. Zreszta podobno to popularny powod. Leczylem chrapanie metoda Pillar i pomoglo. Dwa problemy zniknely za jednym razem.

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja