Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

29 listopada, 2009

Przyłapani w toalecie z wibratorem

Zamieszczony przez: przemo w: Opowiadania Erotyczne

W jednym z prowincjonalnych miasteczek na Mazowszu została przyłapana para, która kochała się w szkolnej toalecie. Niespełna dwudziestoletnia dziewczyna i dwudziestojednoletni letni chłopak zostali nakryci przez szkolnego ochroniarza. Jedną z nauczycielek niepokoił dźwięk wydobywający się z toalety damskiej. Kobieta poprosiła zatem ochroniarza o sprawdzenie sytuacji. Mężczyzna podglądnął parę przez dolną szparę w kabinie. Jak twierdził sprawdził, bo bał się o bezpieczeństwo uczniów, a przez dłuższy czas z kabiny nikt nie wychodził. Przyznał się, że widział jak dziewczyna, która jest uczennicą szkoły była oparta o ścianę i podparta o sedes, a chłopiec, który nie jest uczniem tej szkoły wsuwał jej wibrator w damskie narządy płciowe (pochwę). Za podglądactwo mężczyzna powinien odpowiedzieć. Dziewczyna, która jest w klasie maturalnej prawdopodobnie będzie musiała zmienić szkołę, gdyż może spalić się ze wstydu. Powszechne jest, że dojrzali nastolatkowie uprawiają seks w szkolnych łazienkach, jednak gdy ich koleżanki i koledzy dowiedzą się, że używają dodatkowo do tego celu wibratorów to mogą “spalić się” ze wstydu.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Przyłapani w toalecie z wibratorem"

1 | Yonash

27. marzec 2010 o 15:19

Avatar

współczuje im

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja