Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

26 września, 2009

Publiczne toalety w Polsce - można wygodniej i hignieczniej

Zamieszczony przez: przemo w: Bez kategorii

Jedna z osób podrzuciła mi ciekawy temat o toaletach. Temat dla niektórych “brudny” a jednak nawet bardzo ważny. Można by było jednak coś w tym kierunku zmienić. Niezależnie czy jesteśmy mężczyzną czy kobietą, dzieckiem czy dorosłym sprawa polskich publicznych toalet, także w tych bardziej finansowanych miejscach mogłaby być jednak lepiej rozwiązana. W przeciętnym centrum handlowym można zastać ładne odnowione toalety, jednak nie dają one komfortu korzystania z nich. Większość z nas z uwagi na bakterie, które znajdują się na desce na niej nie usiądzie. Często zdarza się, że deska pobrudzona jest od moczu. Wymusza to korzystanie przez użytkownika z toalety w niewygodnej pozycji “na Małysza”, absolutnie nie obrażając naszego skoczka, który tak wiele zrobił dla polskiego sportu. Kobiet sprawa dotyczy podwójnie, żeby nie powiedzieć, że nawet więcej, gdyż w tej pozycji zmuszone są do korzystania w związku z wszelkimi czynnościami fizjologicznymi. Jakże zatem niewygodnie jest oddawać stolec w takiej pozycji. Jest wiele osób, które nie wypróżnią się w publicznej toalecie przez blokadę psychiczną, brak odprężenia czy wygodnej pozycji.

Innym problemem jest także likwidacja muszli klozetowych z półką, tzn. miejscem gdzie m.in. kał zatrzymuje się, a nie wpada do środka, czasami ochlapując nasze miejsca intymne. Moda na sedesy bez półek dodarła z zachodu, niekoniecznie są to dobre rozwiązania. Poprzez likwidację tego typu muszli klozetowych osoby z rozwijającym się nowotworem jelita grubego w późniejszym czasie dowiadują się o objawach z nim związanych. Według mnie toalety z półkami za czasów PRL-u, którego w latach dziewięćdziesiątych zostały głównie zlikwidowane były wygodniejsze. Miały tylko plusy. Może jedynie ich kształt - tzn. “design” można było unowocześnić, ale to jest oczywiste z panującymi trendami i modą. Czy nie zgodzicie się ze mną?

Wróćmy jednak do sprawy. W polskich domach muszle klozetowe mogą zostać jakie są. Przydałoby się zreformować jednak toalety w miejscach publicznych, takich jak centra handlowe, dworce, szkoły itd. Toalety dla niepełnosprawnych powinny zostać jak dotychczas z możliwością korzystania z nich przez osoby z chorobami stawów. Natomiast w kabinach damskich i męskich powinny zostać wprowadzone toalety kucane. Zapewne prawie każdy z nas miał okazję (albo był zmuszony) do dokonania aktu defekacji w lesie. Czyż nie wygodnie było zrobienie kupy w lesie, na łonie natury? Niektórzy mogli mieć opory ale tylko psychiczne, gdyż mogli uważać, że ktoś ich może podglądać i nie mogą się skupić. Ja i tak na obecną chwilę wolę pójść do lasu na kucaka niż męczyć się w niewygodnym toi-toi’u w którym zachodzi duże prawdopodobieństwo, że mogę się ubrudzić chemią podczas tak zwanego “plum”, nie wspominając już o zapachach. W przypadku kabin z toaletami kucanymi nie ma możliwości, aby ewentualny kał ubrudził nas wodą z toalety, gdyż ląduje on bezpośrednio na ceramice z niewielkiej odległości. Nie mamy w takim przypadku bezpośredniego kontaktu z ceramiką czy deską klozetową. Oddawanie stolca w tej pozycji jest znacznie bardziej wygodniejsze, można się dogłębniej wypróżnić, w krajach gdzie takie toalety są używane statystycznie rzadziej społeczeństwo choruje na nowotwór. Jakby nie patrzeć, jest to pozycja w której człowiek załatwiał się od najwcześniejszych lat. To w przeciągu ostatniego wieku sytuacja zmieniła się do teoretycznie wygodnej. Wygodniejszej w domu, w publicznym miejscu niestety z efektem odwrotnym.

Co można zrobić aby do publicznych toalet chodzić z większą przyjemnością? Załóżmy hipotetyczną sytuację. Wchodzimy do toalety w jakimś publicznym miejscu. Otwieramy kabinę i widzimy ceramiczną toaletę kuczną w podłodze. Pierwsze wrażenie - zdziwienie, zaskoczenie, co za miejscu, tuż po chwili, kucamy i korzystamy, okazuje się być znacznie wygodniejsza, higieniczniejsza. Takie miejsce publiczne mogłoby być również pozytywnie kojarzone. Jednak skąd inwestor miałby zakupić takie rozwiązanie w publicznym miejscu? Wejdźmy na dział sanitarny do jednego ze sklepów takich jak Castorama, Obi, Praktiker czy LeroyMerlin. Tylko i wyłącznie widzimy muszle klozetowe. Może kiedyś producenci wyposażenia sanitariatów zdecydują się wyprodukować tego typu “kucanki”. Może jakaś nowa firma wejdzie z czymś takim na rynek i będzie próbowała sprzedać. Myślę, że argumentów za jest sporo. Może jest to ciekawy i unikalny pomysł na biznes. Wyobraźmy sobie hipotetyczną sytuację. Wchodzimy do toalety w renomowanym centrum handlowym czy odnowionym szalecie miejskim. Mamy do dyspozycji drzwi dla pań, panów i niepełnosprawnych. Toalety dla niepełnosprawnych są takie jak były dotychczas. Toalety zarówno męskie jak i te damskie dzielą się na część kabin z muszlami klozetowymi a częściowo kucane. Każdy w tym momencie będzie miał prawo zdecydować i wybrać z której chce skorzystać.

Tak mniej więcej wygląda Polska toaleta publiczna, a tak taka, o której wspominam. Którą byś wybrał, wybrała?

Jeśli jesteś podobnego zdania możesz zamieścić odnośnik do tego artykułu na swojej stronie, blogu lub możesz także tak samo jak ja poruszyć ten temat w internecie.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

Brak odpowiedzi na "Publiczne toalety w Polsce - można wygodniej i hignieczniej"

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja