Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

18 lutego, 2012

Robiłam to w szkole

Zamieszczony przez: ania w: Seks

Cześć. Tak sobie właśnie przypomniałam taką sytuację z młodych lat. Byłam wtedy w klasie maturalnej, miałam osiemnaście lat. Nie byłam wtedy już dziewicą, więc doznania erotyczne nie były mi obce. Może nie byłam wtedy tak rozbudzona jak teraz, ale na pewno często przed snem masturbowałam się w łóżku.

I tak też bywało kiedy chodziłam do szkoły i przygotowywałam się do matury. Po prostu, żeby rozładować napięcie często na przerwach musiałam pójść do toalety i szybko doprowadzić się do orgazmu. Bardzo mi to pomagało. Nie wiem, może to dlatego że w przeciwieństwie do innych koleżanek nie paliłam papierosów na przerwach z innymi dziewczynami. Nie zdarzyło mi się natomiast żeby uprawiać seks w szkolnej toalecie. Natomiast znałam koleżankę która to robiła. Nie wydaje mi się jednak żeby było to zbytnio przyjemne. Dla mnie masturbacja jest jest szybkim rozładowaniem emocji, niekiedy o wiele bardziej przyjemna fizycznie niż seks z mężczyzną, jednak seks powinien odbywać się w spokoju i ciszy. A Wy? jakie macie zdanie na temat masturbacji w szkolnej toalecie? Zdarzało się Wam też to czy może ja jestem jakaś inna? Dodam że na studiach było u dość podobnie jak i w pracy też niekiedy się zdarzy samotny szybki numerek kiedy w drugiej kabinie nie ma innej kobiety :)

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

2 odpowiedzi na "Robiłam to w szkole"

1 | Ktoś

26. luty 2012 o 14:03

Avatar

Ja tam nie miałem przygód w szkole (takich jak Ty) ale zdarzyło mi się przyłapac dziewczyne w męskiej toalecie (pewnie uznała ze bedzie miała wiekszy spokój bo facetów w tej szkole co ja chodziłem było dużo mniej) na masturbacji z podwinięta spódniczką, zdjętymi majtkami i palcem w cipce, i ręką na piersi ze zdjętym stanikiem (siedziała na zamknietym sedesie)

spoko jesteś normalna jak dlamnie :P (nie nesteś inna)

2 | elka

26. luty 2012 o 18:41

Avatar

nie jesteś inna też robiłam to na studiach :)

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja