Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

28 września, 2010

Seks latem a seks jesienią

Zamieszczony przez: ania w: Erotyczny Blog Ani

Długo nie pisałam, ale obiecuję że nie będę zaniedbywała pisać mojego bloga. Wróciłam z wakacji. Były to wakacje owiane seksem i namiętnością. Ogólnie rzecz biorąc - było cudnie. Mam jednak wrażenie, że seks w takie zimniejsze dni na koniec września jest przyjemniejszy. W upałach ciężko jest wytrzymać. Mam wrażenie, że jesienią, ponieważ są coraz to krótsze dni ludzie częściej się kochają. A może nie. Jak Wam się zdaję moi kochani?

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Seks latem a seks jesienią"

1 | mathev

18. luty 2011 o 13:31

Avatar

A moje odczucie jest takie że latem jesteśmy bardziej energiczni i pogodni co zwiększa ochotę na łóżkowe podboje jesienią zaś stajemy się bardziej ponurzy,leniwi … Chociaż można by polemizować na ten temat. Sex powinien nam towarzyszyć przez całe życie bez względu na porę roku :-)

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja