Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

16 kwietnia, 2011

Seks na tunezyjskiej plaży

Zamieszczony przez: ania w: Opowiadania Erotyczne

Chciałam się dzisiaj z Wami podzielić moim doświadczeniem a w zasadzie przeżyciem związanym z wakacyjną przygodą, chciałbym Was także prosić o komentarze do opisu mojej przygody, co o niej sądzicie. Razem z moją koleżanką Olą już od wczesnej wiosny w ubiegłym roku planowałyśmy wakacje. Zastanawiałyśmy się długo i rozważałyśmy który z kierunków wakacyjnych wybrać. Pod uwagę brałyśmy kilka opcji, a mianowicie Grecję (konkretnie wysypy Chalkidiki, Rodos lub Kretę), Turcję (rejon Antalayi, lub Marmaris), Hiszpanię (Costa Brava albo Malaga - Costa del Sol), a przede wszystkim bardzo popularną Tunezję albo Egipt.
Rozważaliśmy, rozmyślaliśmy na które miejsce się zdecydować. Hiszpania okazała się zbyt droga, a chciałyśmy tanio spędzić wakacje, zwłaszcza że już dawno sobie to obiecałyśmy. Chciałyśmy, żeby było także egzotycznie, a także żeby nie było zbyt zimno jak na połowę września, gdyż było to już trochę po sezonie, a zarazem było jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego. Porównywałyśmy tabele klimatyczne i wybór padł na Tunezję i całkiem nie drogo miałyśmy ofertę All Inclusive. Pozostało tylko czekać na upragnioną datę i udać do do Krakowa na Balice.
W Polce było już deszczowo i ponuro, jednak ja razem Olą byłyśmy bardzo podekscytowane wyprawą. Ona co prawda była już na zagranicznych wakacjach z wylotem samolotowym, dla mnie jednak był to pierwszy raz na wysokości prawie 11 tys. kilometrów. Na lotnisku była szczegółowa kontrola i lot. Już mi się zaczęło podobać jak zobaczyłam stewardessy arabskie na pokładzie samolotu i posiłki mające napisy po arabsku.
Po nieco męczącym nocnym locie tuż nad ranem zobaczyłam zbliżający się suchy ląd. Im samolot zbliżał się do lądowania tym bardziej zaczęłam widzieć pierwszy raz w życiu palmy. Jak wylądowałam okazało się do dla mnie bardzo wspaniałe przeżycie. Mimo poranka było naprawdę niesamowicie ciepło i w tym momencie rozwiały mi się moje wątpliwości co do wrześniowej pogody gdyż w Polsce padał deszcz - w Tunezji było bardzo gorąco już o poranku.
Zakwaterowałyśmy się w swoich pokojach i poszłyśmy na plażę. Okazało się że bardzo wielu miejscowych Tunezyjczyków zaczęło nas podrywać. I to jeszcze po Polsku. Czasem byłyśmy mylone z Rosjankami albo Czeszkami, ale mówiłam im, że jesteśmy Polkami a oni do nas “bardzo ładna dziewczyna, choć na drina”, albo “dobra dobra zupa z bobra”. Bardzo się tym uśmiałam i byłam zaskoczona, że kraj który leży w afryce zna Polskę i umie rozmawiać w polskim języku.
W każdym razie wychodziłyśmy codziennie na plażę się poopalać i pokąpać. Zawsze pojawiało się wśród nas wielu adoratorów, co w Polsce mi się raczej nie zdarzało. Pewnego dnia moja koleżanka została w hotelu, trochę źle się czuła, bolał ją brzuch z powodu okresu. Dlatego też wybrałam się sama na plażę, nie chciałam tracić takiej pięknej pogody, Ola nie miała mi tego za złe. Tego dnia poznałam Mohameda. Mohamed był znajomym swojego kolegi od pilnowania leżaków, dlatego też mógł przebywać na hotelowej plaży. Bardzo o mnie zabiegał, mówił mi ładne słowa, znał sporo słów po Polsku gdyż kiedyś pracował na arabskim targowisku w Hammanecie. Ale mówił sporo słów, że jest “beautyfull”, “princess”. Jeśli będziecie chcieli to opowiem Wam co działo się dalej…

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

2 odpowiedzi na "Seks na tunezyjskiej plaży"

1 | jane

29. kwiecień 2011 o 13:49

Avatar

kochana, jestem bardzo ciekawa, co było dalej…seks z arabem…to musiało być cudowne przeżycie. Koniecznie napisz.
pozdrawiam

2 | Agaci@85

6. sierpień 2011 o 16:37

Avatar

jane, dalsza cześć jest w nowszym poscie :)

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja