Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

05 grudnia, 2009

Seksowna dziewczyna z Wielkiej Brytanii

Zamieszczony przez: przemo w: Opowiadania Erotyczne

Byłam wtedy w Wielkiej Brytanii. Pracowałam przy pakowaniu gazet na taśmie. Praca jak praca, przeciętna jaką Polak w Anglii wykonuje. Było małe miasteczko na wschód od Londynu. W naszym zespole pracowało wiele kobiet. Wśród nich były Angielki, Polki i Ukrainki. Zazwyczaj ze sobą nie rozmawiałyśmy. Każdy zajmował się swoją pracą. Nasz szef ustawiał nas tak celowo, żeby np. Polka z Polką nie były za blisko. od jakiegoś czasu zaczęłam pracować z pewną Angielką w średnim wieku. Nasze rozmowy w pracy polegały jedynie na prostym “Hello”.

Pewnego dnia nieco bardziej się zaprzyjaźniłyśmy. Mój angielski był można powiedzieć wtedy na poziomie niespełna komunikatywnym. Ta kobieta zaprosiła mnie do pubu na drinka, chciała się ze mną lepiej poznać. Miała może niewiele co po 30-stce, czyli gdzieś 20 lat ode mnie była starsza. Pogadałyśmy trochę, nawet rozmowa nam się kleiła, poopowiadała trochę o sytuacji na rynku pracy. Naprawdę miło nam się rozmawiało. Zaproponowała byśmy poszły do niej, że mieszka niedaleko, bo ma wyśmienite wino które dostała od kolegi na urodziny. Zgodziłam się, chciałam poznać się z bardziej z kimś miejscowym, bo dookoła tylko Ci Polacy i inni ze wschodniej Europy, którzy przyjechali na Wyspy Brytyjskie za pracą.

W domu miała bardzo ładnie, typowo angielski wystrój, charakterystyczna angielska lampa obok łóżka i tapeta, niczym z filmu “Jaś Fasola”. Wypiłyśmy wino i ta starsza dziewczyna pokazując mi swój album rodzinny nachyliła się nade mną. Oparła się nieco o mnie. Zaczęła masować mi kark. Czułam, że ma wobec mnie pewne chęci. Zaczęła całować mnie po szyi i uszach. Czułam mrowienie. Czułam jak się podniecam. Poczułam, że ona jest lesbijką i chce się ze mną kochać. Nie stawiałam oporu. Powiedziała, że mam śliczną wschodnioeuropejską słowiańską urodę i śliczną buzię. Jej też nic nie brakowało. Gdy byłam już bardzo rozgrzana to przyniosła z szafki wibrator. Możecie domyśleć się co było dalej. Bardzo tego chciałam. Tu, jak mieszkam w Anglii też mam wibrator do zabaw na noc, gdyż mój chłopak mieszka w Polce i widzimy się tylko raz na około trzy miesiące. Nie bałam się, bardzo tego chciałam. Co było dalej to już możecie sobie pomyśleć. Powiem tylko tyle: Brytyjki mają wspaniały temperament w łóżku, są naprawdę w tym dobre.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

Brak odpowiedzi na "Seksowna dziewczyna z Wielkiej Brytanii"

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja