Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

07 kwietnia, 2012

Spanie w jednym łóżku dwóch koleżanek

Zamieszczony przez: ania w: Seks

Czy zdarzyło Wam się kiedyś spać z koleżanką, z inną dziwczyną w jednym łożku? Ja nieraz sobie wyobrażam jak to byłoby, gdym po imprezie wróciła do domu z koleżanką, która ta z uwagi na niewygodne miejsce zamieszkania została u mnie na noc. Mieszkam na wynajmowanym mieszkaniu, mam swój jeden pokój i w zasadzie brak miejsca na podłodze, więc koleżanka która by u mnie miała nocować musia
łaby spać ze mną w łóżku. Z jednej strony wydaje sie do dla mnie dość krępujace, bo przecież każada z nas jest tylko człowiekiem i każdej z nas zdarza się czasem puścić małego bąka lub przynajmniej podczas snu mamy problem z kontrolowaniem tego odruchu fizjologicznego. Nie mniejk jednak nieraz sobie wyobrażam, że nocuje u mnie moja dobra koleżanka, że wracamy lekko podpite z imprez, a ja jak ona zaśnie lub też nawet nie przytulam się do niej i zaczynam gładzić jej ciało, całować, delikatnie wkładając rękę po piżamę i dotykać jej piersi. Póżniej, że zaczynam ją całować a ona zaczyna całować mnie i że zaczynamy sie kochać na całego, łącznie z używaniem mojego małego wibratorka. To taka moja wyobraźnia, czasami zastanawiam się czy pod jakimś pretekstem nie namówić jej żeby po imprezie naprawde nocowała u mnie, bo np. tak będzie bezpieczniej. A Wy? Nie macie może czasami takich myśli albo może macie takie doświadczenia? Dajcie znać, jakbyście zareagowały jakby koleżanka śpiąca w tym samym łóżku zaczęła Ciebie dotykac w miejscach intymnych.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Spanie w jednym łóżku dwóch koleżanek"

1 | katrina

10. kwiecień 2013 o 14:00

Avatar

Chyba wiele kobiet ma takie myśli. Ja przynajmniej też zawsze myślę jak by mogło być przyjemnie z dziewczyna. Taka nie winna zabawa pod wpływem alkoholu. :)

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja