Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

04 maja, 2010

Spodnie z niskim stanem a seks

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Chciałbym Wam wspomnieć dziś o dwóch przykładach spodni - o spodniach z niskim stanem (inaczej biodrówki) i o spodniach z niskim krokiem. Zarówno pierwsze i drugie spotykane są w wersji męskiej i jak i damskiej. Te z niskim krokiem dla panów spotykane są raczej tylko wśród młodzieży, głównie w kulturze hiphopowej, często rurki. Jeśli ktoś nie wie jak wyglądają - odsyłam do środowego programu You Can Dance (Po Prostu Tańcz) w telewizji TVN.

Spodnie z niskim krokiem u kobiet każą delikatnie zwrócić uwagę na ich krocze - w podświadomości drugiej osoby zwracają uwagę na okolicę miejsc intymnych i atrakcyjność seksualną kobiety. Nadają się dobrze do noszenia intymnego produktu WV. Znanym modnym producentem tego typu spodni jest firma Bershka.

Innym typem spodni są spodnie z niskim stanem. Te nadają się dla młodych osób, dziewcząt i kobiet, a także w średnim wieku. Podkreślają przy tym seksualność kobiety, często działają prowokująco na mężczyzn, gdyż prawie w nich widać wzgórek łonowy. Kobieta używająca tego typu spodni powinna pamiętać o regularnej depilacji górnej jego części. Spodnie z wysokim stanem używane są zazwyczaj przez dojrzałe kobiety.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

Brak odpowiedzi na "Spodnie z niskim stanem a seks"

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja