Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

27 listopada, 2010

Stymulator łechtaczki i punktu G

Zamieszczony przez: ania w: Erotyczny Blog Ani

Hehe… no i doczekałyśmy się :)
Stymulator łecztaczki i punktu G dostępny jest już w przyjaźniejszej cenie. Z kwoty 400zł został obniżony do niższej. Jest to świetna wiadomość, gdyż jest jest to produkt szczególnie wysokiej jakości, na który dotychczas mogli sobie pozwolić tylko ekskluzywni klienci.

To może tak… co to jest ten cały WV2. Może służyć zarówno kobietom samemu do pieszczenia się (do samej łechtaczki lub też łechtaczki i punktu G). Może także świetnie umilić życie partnerom, szczególnie u kobiet gdzie osiągniecie orgazmu poprzez stosunek płciowy nie jest możliwe lub też jest utrudnione. Chodzi o to że urządzenie to przede wszystkim pieści narządy kobiece od wewnątrz doprowadzając je do orgazmu podczas klasycznego stosunku. Jest ono na tyle odpowiednich rozmiarów, że nie przeszkadza aby partner penetrował kobietę swoim członkiem. Dodatkowy ucisk przez członek powoduje u kobiet dodatkową rozkosz, a stymulacja na zewnątrz łechtaczki po raz kolejny to potęguje. Polecam szczególnie wszystkim Paniom, gdyż nie ma co ukrywać - to zazwyczaj kobiety przede wszystkim na takim urządzeniu skorzystają.

Aha - jeszcze jeden plus urządzenia - w razie gdy ktoś go znajdzie, np. dzieci, rodzice czy wścibscy współlokatorzy - to nie przypomina ono zupełnie gadżetu erotycznego!

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

2 odpowiedzi na "Stymulator łechtaczki i punktu G"

1 | mistrz

15. lipiec 2011 o 15:38

Avatar

Na darmowym kursie *** sa podane wspaniałe metody stymulacji okolic intymnych takie ktore doprowadzają do fantastycznych przezyc. Próbowałam ; )

2 | Lidka

30. lipiec 2011 o 12:50

Avatar

no nie wiem właśnie czy zaraz inwestować tle pieniędzy, słyszałam że kurs na Mistrza Seksu może w tym pomóc i to za darmo, warto najpierw spróbować.

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja