Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

19 stycznia, 2011

Stymulator łechtaczki w niższej cenie

Zamieszczony przez: ania w: Erotyczny Blog Ani

Stymulator łechtaczki i punktu G WVII jest teraz dostępny w niższej cenie. Na początku gdy się ukazał był dostępny za blisko 450zł. Jego obecna najniższa cena w internecie wynosi 329,90zł. W stacjonarnych sekshopach jest niestety droższy. Biorąc pod uwagę jego jakość wykonania doznania jakie zapewnia myślę że można w tej sytuacji rozważyć jego zakup.
Mówię oczywiście o WVII. Od koleżanki wiem, że jest on podobno hitem w Amsterdamie. Może przybliżę tym co nie oglądali filmiku (w razie czego można go zobaczyć pod tym linkiem na zakładce filmy czym zrobił taką furrorę. Otóż nie jest to zwyczajny wibrator dla kobiet czy też mężczyzn. Pozwala on parom podczas seksu dodatkowo ich pobudzać, głównie kobietę o strony pochwy i łechtaczki umożliwiając jednocześnie penetrację. Dzięki temu kobiety które miały problemy z osiąganiem orgazmu mogą go teraz przeżywać, a kobiety żądne wrażeń przeżywać go znacznie intensywniej. Zaletą jest fakt, że aby doprowadzić kobietę go końca wcale nie trzeba przerywać penetracji lub może to nastąpić nawet po wytrysku nasienia przez partnera. W razie czego pytajcie - mam w domu :)

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Stymulator łechtaczki w niższej cenie"

1 | Agaci@85

6. sierpień 2011 o 16:40

Avatar

Mam i polecam 100 % zadowolenia z zakupu :)

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja