Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

18 listopada, 2009

Wagina w You Can Dance

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

W amerykańskiej edycji programy “Po prostu tańcz” - tłumaczenie polskie przedstawiono nagranie, w którym uczestniczka tańczy i pokazuje swoją pochwę. Pracownicy stacji telewizyjnej, która emitowała program tłumaczą, że zdjęcia i film wcale nie przedstawiają waginy kobiety nie schowanej pod spódniczką, a jedynie część materiału ją zakrywającą, tak żeby nie było widać majtek tancerki. Niektórzy telewidzowie twierdzą, że było widać na filmie wargi sromowe oraz ogolony srom. W internecie pojawiły się nawet komentarze, że szkoda, że autorka nie używała wibratora podczas publicznego występu. Na szczęście to zwyczajny program, który emitowany jest popularnej stacji telewizyjnej. Wielu widzów przypuszcza również, że pokazanie waginy - pochwy kobiety bez cenzury miało na celu przywołanie widzów w związku ze spadkiem oglądalności programu.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Wagina w You Can Dance"

1 | wibrator

22. listopad 2009 o 14:25

Avatar

fajna cipka pokazana w telewizji :)

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja