Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

02 kwietnia, 2010

Dlaczego nie warto kupić wibrator na Allegro?

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Czy warto kupować wibratory w serwisie aukcyjnym allegro? Allegro słynie generalnie z korzystnie niskich oferowanych cen. Czy jednak Allegro jest właściwym miejscem na zamawianie artykułów erotycznych?

Moim zdaniem nie warto jest kupować wibratory, sztuczne pochwy, środki na opóźnienie wytrysku, przyrządy do powiększania penisa czy feromony. Otóż dlaczego. Każdy użytkownik, czyli osoba która może licytować, bądź wystawiać swoje przedmioty na Allegro ma przydzieloną swoją nazwę użytkownika, inaczej login. Na podstawie jego loginu można sprawdzić wiarygodność - ilość pozytywnych komentarzy otrzymanych, a także treść otrzymanych i wystawianych. Nie można powiedzieć, że narusza to naszą prywatność, nie są ujawniane dane osobowe, jednak często ktoś z rodziny bądź przyjaciół zna nasz login. W portalach społecznościowych, nawet takich jak np. nasza-klasa istnieje możliwość powiązania konta allegro z kontem na naszej-klasie. Mając takich login można sprawdzić jakie użytkownik ostatnio towary sprzedawał i kupował na allegro. Część treści aukcji po pewnym czasie (chyba po upływie 2-3 miesięcy) przechodzi do archiwum. I uff… wydawałoby się, że problem wstydu kupionego wibratora żelowego został zażegnany. A tu jednak po nicku osoby z którą dokonywano transakcji można sprawdzić czym zajmuje się dany sklep na allegro. I okazuje się, że sprzedaje np. same artykuły typowe dla sekshopu. Jaki wtedy wstyd może osiągnąć dziewczyna kupująca dla siebie masturbator na allegro, a jej koledzy mają tego namacalny dowód w publicznej historii konta allegro. Chyba że jednak lubimy pochwalić się tym co kupiliśmy do swojej sypialni. Niestety polskie społeczeństwo jest pod tym względem bardzo mało otwarte i należy wszelkiego typu zakupy na allegro dokonywać anonimowo.

Rozwiązaniem jest dokonywanie zakupów nie przez Allegro, tylko przez sprawdzone sekshopy internetowe. Są one zazwyczaj tańsze, niż przeciętne naziemne sklepy z artykułami erotycznymi. Jednym z nich, szczególnie godnym polecenia jest sklep internetowy Intymność. Przesyłkę pakują bardzo dyskretnie, a poza tym produkty przez nich sprzedawane to produkty wysokiej jakości. Popularnie sprzedającym się wibratorem jest Up and down, który posiada 20 programów wibracji, a przede wszystkich jest szczególnie cichy. Absolutnym hitem w Europie na wiosnę 2010 roku okazał się Wibrator WV dla dwojga. Oznacza to, że mogą go używać zarówno partnerzy razem, jak i panie osobno. Podobno także może być stosowany przez samotnych panów. Cena jednak jest wysoka, jednak podobno i tak niska w porównaniu do wykonania i dyskretnego wyglądu, nie wspominając już o doznaniach. Polska niestety jest krajem, gdzie tego typu produkty nie reklamuje się tak jak na zachodzie.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

Brak odpowiedzi na "Dlaczego nie warto kupić wibrator na Allegro?"

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja