Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

24 lutego, 2012

Wibrator dla dziewicy? Są specjalne

Zamieszczony przez: ania w: Seks

Jaki wibrator kupić dla dziewicy? Kobieta która nigdy wcześniej nie odbyła pełnego stosunku płciowego (jest przed tzw. “defloracją”), może również używać wibratora, niekoniecznie w pełnym zastosowaniu. Ale są też wibratory specjalne dla kobiet które mają błonę dziewiczą.
Dlaczego też miałby odmawiać sobie tej przyjemności? Bardzo często partnerzy kupują takie wibratory swoim Paniom, co w efekcie okazuje się doskonałą zabawką dla dwojga.
Zatem zobaczmy jakie wibratory dla dziewic są najlepsze:
* Wibrujący motylek z przyssawką - bardzo odczuwalna dla kobiety stymulacja łechtaczki
* Motylek łechtaczkowy ala majteczki -intensywne doznania dla łechtaczki, można również stymulować sutki kobiety
* Lodowy masażer - masażer w kształcie jaja, tzw. “wibrujące jajko”, nadaje się do pieszczenia całego ciała dziewczyny.

Drodze Panie, nie rezygnujcie z przyjemności jeśli jesteście jeszcze dziewicami. Orgazm to zbyt przyjemna rzecz, żeby jej nie doznawać.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

3 odpowiedzi na "Wibrator dla dziewicy? Są specjalne"

1 | Ktoś

26. luty 2012 o 14:07

Avatar

Pomysle ciekawe czy mojej sie spodoba (na wielkanoc to jajeczko chyba będzie odpowiednie)

2 | elka

26. luty 2012 o 18:39

Avatar

mam taki motylek naprawdę świetna sprawa mimo że nie jestem dziewicą :)

3 | suowa

13. październik 2014 o 23:20

Avatar

Wibrator to coś czego od dawna potrzebowałam i długo przekonywałam się do kupna, ale powiem wam dziewczyny nie zastanawiajcie się ! To jedna z najlepszych rzeczy na świecie, każda powinna wybrać dla siebie taki który będzie jej odpowiadać, ja zdecydowałam się na [censored], jestem naprawdę mile zaskoczona. POLECAM! [censored]

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja