Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

21 listopada, 2009

Wibrator dla mężczyzny

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Wibratory, czyli najpopularniejsze artykuły erotyczne zostały najpierw stworzone dla kobiet. Służą one do celów penetracji pochwy kobiety, dawania jej przyjemności, co za tym idzie orgazmu pochwowego - lub łechtaczkowego. Nieco później zostały stworzone wibratory, ale niekoniecznie w rozróżnieniu na przeznaczenie, tzn. czy wibrator przeznaczony jest dla kobiety czy dla mężczyzny, tylko na typ zastosowania. Zarówno kobiety i mężczyźni posiadają otwór odbytu, mówiąc po prostu: pupę. I to jego właśnie można penetrować wibratorem szczególnie przeznaczonym do tego celu. Wibratory doodbytnicze, czyli analne są szczególnie dostosowane tak, aby sprawić możliwie największą rozkosz jego użytkowniczce lub użytkownikowi. Największą popularnością szczyci się wibrator analny z wypustkami ToyJoy z uwagi na znaną solidną markę a zarazem niedrogą cenę. Opinie osób korzystających z takiego wibratora są pozytywne. Niezbędne jednak do zapewnienia przyjemnych doznań jest nawilżenie, gdyż anus i jego dalsza część jest miejscem w organizmie człowieka, która nie potrafi go sama wytworzyć.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Wibrator dla mężczyzny"

1 | wibrator

22. listopad 2009 o 14:23

Avatar

nie jestem gejem, ale wibratory analne są the best, świetnie posuwające w dupe, mega przyjemnie jest

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja