Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

06 sierpnia, 2011

Wibrator Durex gorszy od WVII?

Zamieszczony przez: ania w: Seks

Tak się ostatnio zastanawiałam nad wibratorami dla par. Ostatnimi Czasy można zauważyć sporo reklam wibratora Durex Play Pure Fantasy. Cena co prawda nie była tak wysoka jak wibratora WVII, ale postanowiłam to sprawdzić, gdyż jestem koneserką takich urządzeń :) Może moja opinia zda się Wam na coś…

Wiec… okazuje się że wibrator jest dość przeciętny jak popularność marki przez którą jest produkowany. Owszem, posiada wibracje ale nic poza tym. Znacznie lepiej sprawuje się Rabbit czy któryś z tych przedstawionych na tej stronie. Mnie i tak póki co nikt nie przekona, że najlepszym wibratorem dla par jest WVII. Wracając do wibratorka Durex Play Pure Fantasy. Tu moje drogie pojawia się szał na wibratory, ponieważ ten reklamowany przez znaną markę prezerwatyw. Proszę Was, nie ulegajcie reklamie. Za tę ceną możecie mieć naprawdę ciekawe wibratory, które wprowadzą Was w niesamowitą rozkosz, a w tym produkcie niestety będziecie musiały dopłacić ponad drugie tyle za reklamę.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Wibrator Durex gorszy od WVII?"

1 | Agaci@85

6. sierpień 2011 o 16:33

Avatar

Popieram, Wibrator durex jest do kitu.

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja