Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

23 kwietnia, 2010

Wibrator odbytniczy

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Wibrator odbytniczy, to wibrator o dość podobnym kształcie do wibratora pochwowego, tylko przeznaczony do odbytu. Ten sam model może być stosowany zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Raczej nie zaleca się stosowania tej samej części wibratora do pochwy co do pupy, gdyż istnieje ryzyko przeniesienia bakterii odbytnicy do pochwy, jeśli jest taka konieczność trzeba go dobrze umyć. Dobrej jakości wibratorem analnym, a zarazem niedrogim jest wibrator ToyJoya za 54,90zł. Podany pod linkiem sklep internetowy wysyłka go anonimowo i szybko. Niesamowitą przyjemność sprawia kobiecie i mężczyźnie wkładanie do pupy wibratora specjalnie ukształtowanego. Niesamowicie przyjemny jest moment po jego włożeniu do odbytu i parciu. Wówczas każdy z “pierścieni” stymuluje odbytnicę falami przyjemności.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

Brak odpowiedzi na "Wibrator odbytniczy"

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja