Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

11 grudnia, 2010

Wibrator podgrzewany

Zamieszczony przez: ania w: Erotyczny Blog Ani

Ostatnio taki sobie rozmawiałam z koleżanką o wibratorach podgrzewanych. Czy jest w ogóle coś takiego i czy sens jest coś takiego szukać. Okazuje się, że przeszłam ponad połowę sekshopów w swoim mieście i nie znalazłam ani jednego. Mogę Wam jednak pomóc w doradzeni jaki wybrać aby nie było nam za zimno.
Te z Was które już używały wibratorów, powinny wiedzieć, że najzimniejszą są te metalowe. Sama miałam z takim problem. Z przyjaznych temperaturze ciała polecam Króliczka, który mam bardzo rozbudowany system wibracji do wyboru i przede wszystkim nie ma uczucia zimności przy wprowadzaniu go pierwszy raz do niej. A jaką wrażenia zapewnia… :)

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

4 odpowiedzi na "Wibrator podgrzewany"

1 | Adam

13. grudzień 2010 o 13:19

Avatar

Pytanie do Ani. Czy Ty naprawdę taka jesteś, czy to po prostu taki żart?

3 | Adam

13. grudzień 2010 o 18:29

Avatar

Ekhm nie wazne :p

4 | Arek

4. lipiec 2011 o 23:07

Avatar

pewnie chodzi mu o to czy jestes tak ladna i lubisz wibratory :D

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja