Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

23 października, 2011

Wibrator w butelce wina

Zamieszczony przez: ania w: Seks

Muszę podzielić się nowym produktem do zabawy dla Pań który można kupić :)

Mianowicie wyglądający bardzo niepozornie, w kształcie małej butelki wina wibrator. Chowa się go po prostu do butelki, od jej dołu. Dzięki naprawdę dobremu wykonaniu nic nie da rady poznać, że w butelce nie ma wina. Po użyciu można schować go tam ponownie. Można trzymać go na półce w pokoju albo schować go gdzieś głębiej, np. w gablocie za szybą, w barku pośród innych win, w łóżku między pościelą, w szafce. Pomysł jest wyjątkowo oryginalny i jaki praktyczny. Myślę, że spokojnie mogę polecić parom mieszkającym w dziećmi czy innymi współlokatorami. Cena niestety nie należy do najtańszych, ale zapewniam, że jest on dobrze, solidnie wykonany. Można używać nie tylko dopochwowo, ale np. do pieszczenia łechtaczki czy innych miejsc - gdzie tylko sobie życzycie :)

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Wibrator w butelce wina"

1 | kci@887

8. listopad 2011 o 17:40

Avatar

ciekawa sprawa możnaby spróbować tylko chyba trochę drogi i nie wiem czy się nie przepłaca w to miejce wole http://intymnosc.pl/aff/przem/divine-dolphin-p-401.html bardziej praktyczniejszy i tańszy a takie wibrator w winie to raczej na wieczór panieński dobry prezent albo na osiemnatkę - z jajem

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja