Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

13 marca, 2011

Wibratory dla niewinnych kobiet

Zamieszczony przez: ania w: Erotyczny Blog Ani

Tak to już nami kobietkami jest, że jesteśmy często zbyt wstydliwe, żeby przyznać się do tego że chciałybyśmy je mieć. Większość kobiet może nie tyle je ma co chciałaby je mieć. Według badań które przeczytałam na pewnej stronie tylko mniej niż co trzecia dojrzała kobieta posiada osobisty wibrator. Jak się okazuje, we swych skrytych marzeniach aż ponad połowa kobiet tych co nie ma w domu wibratora czy innego urządzenia do pieszczenia chciałaby je mieć, tylko nie wie co zrobić, by go mieć.

Kobiety pozostające w związkach często obawiają się zakupu wibratora przed swoim partnerem. Jest to sytuacja mylną, gdyż większość mężczyzn bardzo podnieca widok kobiety pieszczącej swoje intymne miejsca.

Generalnie można wyróżnić wibratory dopochwowe, czyli klasyczne jak i łechtaczkowe. Te ostatnie służą do pieszczenia łechtaczki, mają zazwyczaj niewinny wygląd i są najbardziej lubiane przez młode dziewczyny jak i kobiety w wieku szczególnie dojrzałym z uwagi ulubiony sposób odbierania przyjemności. Wibratory pieszczące pochwę, punkty G czy inne miejsca są używane przez kobiety w średnim wieku, choć nie ma na to do końca reguły - każda wybiera to co dla niej najlepsze.

Jak się okazuje z ankiet wynika również, że 1/3 zakup urządzeń do sprawiania sobie przyjemności przez kobiety dokonywany jest przez mężczyzn. To panowie zazwyczaj chcą sprawić partnerce swojej taki prezent, często z nadzieją że będą mogli popatrzeć jak sama to robi lub też popieścić wibratorkiem swoją partnerkę. Ostatnią nowością na rynku jest WVII, dzięki któremu to przyjemność może otrzymywać nie tylko kobieta, ale również mężczyzna. Najtaniej to urządzenie można kupić niestety aż za 329,90zł, jednak efekty jakie dostarcza (głównie przy anorgazmii u kobiet) są powalające. Polecam na stronie tego sklepu internetowego pod linkiem zobaczyć sobie film instruktażowy na jakiej zasadzie ono pracuje.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Wibratory dla niewinnych kobiet"

1 | Agaci@85

6. sierpień 2011 o 16:40

Avatar

dziewczyny które nie zdecydowały się jeszcze na wibratory… koniecznie spróbujcie to coś wspaniałęgo :)

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja