Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

04 grudnia, 2010

Wibrujący motylek z przyssawką dla kobiet

Zamieszczony przez: ania w: Erotyczny Blog Ani

Na święta bardzo dobrze sprzedaje się taki prezent dla dorosłych kobiet o nazwie Lovely LadyBug - Wibrujący Motylek z przyssawką. Dlaczego warto go kupić?
Taki specjalny wibratorek łechtaczkowy potrafi sprawić przyjemność praktycznie każdej kobiecie, nawet takiej która nigdy nie przeżyła orgazmu. Przykłada się go powyżej pochwy, na łechtaczkę. Za pomocą specjalnej ręcznej wygodnej pompki wysysa się powietrze, co powoduje maksymalizację doznań. Według opinii wielu użytkowniczek potrafi on zapewnić orgazm nawet w 15 sekund od jego uruchomienia. Oczywiście znaczy to również czego raczej nie muszę nadmieniać że można dzięki nim osiągać orgazmy wielokrotne.
Dużym jego plusem jest dość skromny wygląd. Gdyby ktoś przypadkiem zobaczył go u Ciebie to wygląd nie wskazuje na typowy wibrator i jest małych rozmiarów.
Najtańsza znaleziona cena to 59,90zł w sklepie Intymność. Zapewniają anonimową dyskretną wysyłkę.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Wibrujący motylek z przyssawką dla kobiet"

1 | Agaci@85

6. sierpień 2011 o 16:45

Avatar

Doskonały dla młodych kobiet, dla których orgazm łechtaczkowy a nie pochwowy jest priorytetem :)

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja