Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

20 września, 2009

Wieczór kawalerski - co kupić? klasyczny prezent!

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Niebawem zbliża się wieczór kawalerski Twojego kumpla i zastanawiasz się co mu kupić. W takim przypadku nie ma to jak kupić klasyczny prezent, czyli dmuchaną lalkę - masturbator. Sklepy internetowe oferują je w najniższych cenach.  Jedną z najtańszych i sprawdzonych propozycji jest Lalka pielęgniarka, która skutecznie może “wyleczyć” twojego kumpla.  Zapewnia dość dobre wrażenia fizyczne.  Jeśli narzeczoną Twojego kolegi jest kobieta, która nie jest najzgrabniejszych rozmiarów, możesz kupić mu Lalkę Grubaskę. Jeśli natomiast Twój przyjaciel gustował w najmłodszych, a jego narzeczona nie jest pierwszej młodości możesz kupić mu Lalkę nastolatkę. To oczywiście żarty. Kup jakąkolwiek, na pewno będzie sporo śmiechu. A po imprezie pewnie nie przyzna się, ale i tak sobie poużywa.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

1 odpowiedź na "Wieczór kawalerski - co kupić? klasyczny prezent!"

1 | Michał

16. lipiec 2011 o 20:24

Avatar

Ostatnio trafiłem na fajny zestawik na Kawalerskie. Złożyliśmy się z kumplami i wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni.
Link jest do 4 zestawów my kupiliśmy zestaw numer 1 z pilotem, ***

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja