Erotyczny Blog Napalonej Ani


Strona przeznaczona jest dla czytelników powyżej 18-stu lat!

Tanie i anonimowe zakupy dla dorosłych przez internet: Na powiększenie penisa, Na wydłużenie stosunku i kontrolę orgazmu, Jędrny i okazały biust u kobiet, Feromony dla mężczyzn, Fermony dla kobiet, Wibrator dla par (na zakładce filmy możesz zobaczyć jak działa)


Drogeria erotyczna Nr 1 w Polsce

05 grudnia, 2009

Zdjęcia erotyczne na naszej-klasie

Zamieszczony przez: przemo w: Seks

Nasza-klasa to najpopularniejszy serwis internetowy, zajmuje drugie miejsce w rankingu najpopularniejszych adresów www, tuż po adresie wyszukiwarki Google. Jest to największy portal społecznościowy w Polsce, w założeniu powstał, aby wspomagał odnowienie kontaktów z dzieciństwa. Za głównego stwórce uznawany jest student Uniwersytetu Wrocławskiego - Wydziału Informatyki.

W dzisiejszych czasach nie służy on do poznawania kolegów i koleżanek ze szkolnej ławki, a raczej - jak część młodych osób uważa - do nawiązywania nowych znajomości. Można w wyszukiwarce wpisać sobie np. Imię (może nawet i znane popularne nazwisko), sprecyzować wiek, płeć i możemy znaleźć w założeniu kandydata na partnera. Młodzi panowie sprawdzają profil młodszej, np. o dwa lata od siebie dziewczyny, jej upodobania i zdjęcia. Jeśli wszystko na profilu pasuje do sprecyzowania dziewczyny jako wolnej kobiety, bez zobowiązań to zdarza się z podrywacze z tego samego miasta wkraczają do akcji poprzez odnośnik “Napisz wiadomość”. W większości podejść próby są nieskuteczne, a co tam szkodzi takiemu podrywaczowi stworzyć sobie anonimowy profil w którym twarz “lovelasa” nie jest widoczna, a jedynie jego np. atrakcyjna sylwetka.

Na portalu nasza-klasa.pl można natrafić czasami na zdjęcia dziewczyn, które przyjmują pozę zachęcającą do igraszek erotycznych, czasami nawet w bieliźnie (majtkach, staniku, z odsłoniętym sutkiem piersi). Na szczęście jeśli takie zdjęcie zostało zamieszczone bez zgody osoby na niej występującej, moderatorzy starają się je usuwać na prośbę wysłaną poprzez odpowiedni formularz. Czasami nawet jeśli zdjęcie jest zbyt ostre - np. dziewczyna jest w staniku częściowo obsuniętym, albo zdjęcie wygląda jakby zostało wykonane przez złośliwego kolegę po pijaku i wstawione do galerii to jest nawet po chwili usuwane przez moderatorów, czasami usuwany jest nawet taki profil lub blokowany, gdyż sugeruje to że dostęp do konta profilu nie posiada osoba na nim występująca.

Wiadomości zamieszczane na blogu zamieszczane są za zgodą ich autorów. Ty także możesz opublikować swojego newsa pisząc na maila do któregoś z redaktorów.

Duży wybór artykułów dla dorosłych znajdziesz tutaj. Są to m.in. wysokiej jakości akcesoria do zabawy dla kobiet i mężczyzn czy leki na potencję dla obojga płci. Są one wysyłane dyskretnie, ale przede wszystkim mają najniższą możliwą cenę.

Brak odpowiedzi na "Zdjęcia erotyczne na naszej-klasie"

Formularz komentarzaCoś na podniecenie...

viagra dla kobiet


  • Kukuleczek: Ją uwielbiam to
  • Kukuleczek: Ok
  • Dominik: Ja często poszukuje takich odważnych dziewczyn, ale jak przychodzi co do czego to troche brakuje mi odwagi. Bardzo podnieca mnie fakt ze dziewczyny

Sprzedaż produktów erotycznych

Program Partnerski - wysoka prowizja